Eigenbaas,  Personal branding,  puur ondernemen,  Werk Tips

Visitekaartje dat ben jij zelf

Visitekaartje dat ben jij zelf.

Visitekaartje dat ben jezelf, wat je uit draagt is wat je zelf bent.

Als je aan mensen zal vragen of ze wel een zakelijk flirten kijken ze je verbaasd aan.

Zakelijk flirten word altijd nog gezien als intimiteit op de werkvloer, maar dat is nu juist waar zakelijk flirten nu om draait. Het gaat niet om slijmen of over trucjes uithalen maar om zakelijk flirten is communiceren met je hart. Zowel schriftelijk als mondeling zowel in relaties als op de werkvloer, zakelijk flirten gaat in op de alle facetten.

 Visitekaartje dat ben jij zelf.

Zakelijk flirten heb te maken met de eerst indruk wat iemand van jou hebt, klopt het wat ik zie bij deze persoon.Die word altijd gevormd hoe je over komt bij die persoon, en dat heeft vervolgens alles te maken met lichaamstaal. Lichaamstaal word beïnvloed door verschillende eigenschappen die je hebt ontwikkelijkt. Creativiteit, persoonlijke effectiviteit en empathisch vermogen. Onder ander de sleutelwoorden, deze eigenschappen kun je natuurlijk verder ontwikkelen. Waar door je fantastische eerst indruk maakt en waardoor jijzelf de sleutel tot succes word. Je wordt er een gelukkiger en succesvoller mens door.
1 Draait om het oproepen van sympathie en het maken van een goede indruk.

2 Zorg ervoor dat mensen beter over zichzelf gaan denken en door het, zaken doen met jou

3 Genereert vertrouwen en respect.

4 Laat zien hoe je met charme en de juiste, focus mensen enthousiast maakt.

5 Positief aandacht geven aan je gesprekspartner.

6 Is niet alleen een manier waar door je beter communiceert,maar waardoor je ook lekkerder in je vel gaat zitten.

Groetjes Angelique.

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.