Eigenbaas,  Lifecoaching,  Mindfulness

Geluk en succes in 4 stappen

Geluk en succes in 4 stappen.


Geluk en succes in 4 stappen, om zakelijk te flirten moet je wel lekker in jezelf zitten.

Geluk en succes in 4 stappen, daarom is het goed om even stil te staan bij jezelf zit je wel lekker in je vel. Tegenwoordig is het vrij normaal eens per jaar een gezondheidstest te doen, het kan ook geen kwaad om eens per jaar balance test te doen. Om te kijken of alles in je leven gaat, zoals jij het wilt.

Meer balans in 4 stappen.

Eigenlijk zou iedereen een cursus gelukskunde moeten volgen, mensen willen graag gelukkig zijn. De bladen staan er vol mee, hoe op een snelle manier gelukkiger wordt. Als je je gelukkig voelt, kun je ook veel meer aan. Check daarom regelmatig voor jezelf of je nog gelukkig bent, of je geluksgevoel zou kunnen verbeteren.

Je hebt mensen die altijd gelukkig en vrolijk zijn, wat er ook gebeurt ze halen altijd ergens positieve energie ergens uit. Om zo vrolijk door te gaan, hoe doen ze dat toch? Door ieder keer weer balans te hervinden. De balanstest in 4 stappen is eigenlijk een minicursus gelukskunde.

1 Check je lijf.

Zorg ervoor dat je iedere dag even een frisse neus haal in de buitenlucht, frisse lucht maakt je hoofd-leeg en vrij. Het helpt ook om weer meer,balans terug te vinden.

2 Beweeg ieder dag.

Een half tot een uur dat is goed voor je lijf en je gezondheid.

3 Stop met roken, is nog slecht voor je longen ook nog.

Geluk en succes in 4 stappen.

Uitonderzoek blijkt dat roken de kans op negatieve gevoelens of depressie verhoogd.

4 Gebruik alchohol met maken.

Check je  regelmatig je rust.

 Let op je ademhaling.

1 Als je gestrest bent zit je ademhaling vaak hoog, voel je adem van uit je buik door diep te in ademhalingen en langzaam uit te  blazen. Dan komt er meer zuurstof in je longen daar door vol, je prettiger.

2 leg nu je hand op je buik en adem diep in, probeer bij de inademen  je hand van je buik weg te drukken. Zo adem je diep in en uit via je buik, en kan de zuurstof zijn werk ook beter doen.

2 Let op je lichaamshouding.

Als je rechtop staat of je zit sla dan niet de benen dan over mekaar heen, het helpt om zo in balans te blijven of je weer te hervinden.

Neem is vaker een warme bad als een ontspanning voor je gehele lichaam.

3 Check je voeding.

1 Evenwichtige en gezonde voeding.

2 Vitamine B uit volkoren producten en biergist.

3 Voldoende mineralen.

4 Biologische groenten, fruit, en volkoren producten.

Producten die gemaakt zijn witte meel die kun je beter vermijden, ze maken je moe.

4 Check je stressniveau.

Stresstest een beetje stress is niet erg kan meestal geen kwaad, maar soms kan stress er namelijk voor zorgen dat het een negatieve werking hebt op je gezondheid. Vooral als er meer stress factoren aanwezig zijn, dan kun je last krijgen van spanningen.

Groetjes Angelique

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.