Geen categorie

Plan je eigen carrière

Plan je eigen carrière , en doe vooral waar jij goed in bent.

Dan word het tijd om je huidige situatie te evalueren, want ja wat wil jij nu eigenlijk. Of realiseer jij dat je op een goudmijntje zit, die zelfde baan die jouw eindeloos verveelt. Meestal bevat deze een aantallen waardevolle aanwijzingen voor je toekomstige carrière.

Quote ;  wie durft te  kijken naar de perspectief dan in plaats naar het verleden zal bereik krijgen.

Kijk is naar je persoonlijke leven.

Als je altijd hard heb gewerkt, of alleen maar bezig geweest met hoe frustrerend je werk vind. Dan is mogelijk dat jezelf daar een beetje ben kwijt geraakt. Om duidelijke beslissingen over je toekomstige carrière te kunnen maken, moet je de tijd maken voor jezelf.

Door op verschillende manieren naar jezelf te kijken dan zie jij de lagen, en kun jij ook beter zien waar jij bent gestopt met leven. Denk eens aan de laatste keer dat je werk even vergat? Misschien even voor tijdelijk dan het was een lang wekend. Hoe voelde je , voelde je lekker onderspannen en kon je meer van het leven genieten.

Nu de volgende stelling.

Denk nu eens aan hoe je je aan het einde van de dag, of na een week vakantie voelde, ben jezelf of kost het elke avond tijd om weer jezelf te vinden. Als het antwoord ja is, denk dan is na over je toekomst. En  hoe zie  jou  ideale wereld er eigenlijk  uit.

 

Afbeeldingsresultaat voor loopbaan

Zet nu je werk even op een zijspoor en denk eens na over jou leven. En stel jezelf nu eens de volgende .

1 Hoe leef jij, jou leven? Wat vind jij er leuk aan? Wat kan er namelijk beter wat er nu niet is.

2 Hoe breng jij je tijd door, met anderen is het zo hoe jij heb voorgesteld? of had jij er iets anders van verwacht.

3 Wat doe jij graag om plezier te beleven?

4 Hoe breng jij vrije tijd door, doe je dat met je familie of helemaal alleen.

5 Heb je vanwege de eisen van je baan bepaalde kansen gemist?

6 Wat bevalt wel in je leven en wat beval niet? Wil jij parttime werken of fulltime werken.

Als jij deze vragen kunt beantwoorden ,dan kan jij ook je carriere verder in vullen hoe jij het wild.

Groetjes Angelique

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.