Personal branding

Niche vinden bij bloggen

Niche vinden bij bloggen, toen ik begon wist ik het nog niet.

Maar nu wel ik weet wat ik interessant vindt en leuk vind om er over te schrijven. Een niche is een specifiek onderwerp, waarover jij gaat schrijven. Zoals als je hobby’s , eten, kamerplanten de verzorging. Of over tips hoe jij je interieur pimpt, met verf of kleur.

Gerelateerde afbeelding

Als je het onderwerp goed heb af gebakerd, dan ben je ook beter vindbaar voor Google. Omdat je vaak de zelfde keywoords gebruikt, let daar op.

Neem nu de beautybranche die is redelijk verzadigt, dan is het belangrijk dat jij er uit springt. Want er is namelijk erg veel blogs die over beauty gaan, dan is het beter om een andere niche te vinden.  Waar andere nog niet over schrijven, waar jij uniek in bent.

Vrouwtjes, Pin Up, Meisje, Mode, Mensen, Beeld

Aan de andere kant het belangrijkste ingrediënt, van succesvol blog is passie. Bloggen is keihard werken, en voor een goede blog is zweet en tranen nodig. Het heeft niks te maken met een niche of doelgroep. Dus waar loop jij warm voor, als jij vol vuur en vlam staat. Van een onderwerp dan schrijf jij met liefde elke dag.

Tips van een blogger.

1 Probeer zo specifiek mogelijk te zijn, en probeer origineel mogelijk te zijn.

2 maak belangrijke beslissingen, schrijf jij in het Nederlands of Engels.

3 Voordeel als je schrijft in het Nederlands ontmoet je meer bloggers, en bedrijven.

4 Maak je blog makkelijk toegankelijk voor pr-bureau’s.

5 Laatste tip wil jij nog meer weten stuur dan een mailtje.

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.