boeken,  Eigenbaas,  ideeën,  inspiratie,  Personal branding,  Tips

Inspiratie e-book

Hoi allemaal

Inspiratie E-book waarom zal jij een E-book maken dat is een vraag die alleen jij kan antwoorden. Wat wil jij met je e-book uitstralen wat een ander niet doet, stel je maak een e-book over je geweldige hobby craften. Dan zijn er mensen die nog niet de kennis onder de knie hebben, die kan je mooi bereiken. Waar moet het e-book overgaan de inhoud van je gratis e-book moet vooral waardevol zijn en relevant. maak een e-book over ondernemersvragen, maak gelijk er een doe boek van. Waarom moet deze ondernemer juist jouw boek lezen en waarom, is het om meer bezoekers naar je website te krijgen of meer verkoop te krijgen het is ook belangrijk welke doel groep wil jij aan spreken. Als je een e-book schrijft ,schrijf dan net zo als op je blog dan kom het ook leuker over. Ik zie veel e-books voor bij komen maar de e-books die er voor mijn uitspringen moet zeker een mooi layout hebben ,aantrekkelijk en geweldige inhoud. Waar ik wat aan zult hebben  en wat er zeker niet in hoort te staan dat het alleen maar over je zelf gaat en je verkoop. Is niet interessant je bent interessant als je wat te vertellen heb wat een ander nog niet heb vertelt. Iedereen heb het maar over netwerkmarketing, of over seo hoger in Google. Wat heb ik daar aan als je het ook op internet heb staan, vertel wat jou drijft om het zo te doen. En waarom juist iemand anders jouw e-book   zou moeten  lezen.

Inspiratie E-book.

E-Reader, E-Book, Ebook, E-Ink, E-Paper, Tablet-Pc

Bron foto www.pixaby.com .

Tips voor een e-book

De inhoud.

De auteur

Opsommingen

Nawoord.

De onderdelen waar gaat het over.

vertel jou passie.

Waarom sta jij in vuur en vlam voor je e-book

Schrijf relevante  en waarde volle inhoud.

Schrijf over welke zaken er bij komt kijken als je een eigen boek uit geeft, zowel in de boekwinkel als online.

Promoot je e-books

Geef niet te veel tips weg, jou content is waardevol.

sociaal media

twitter

linkedin

pinterst

Google +

Wat ik altijd doe is   in verschillende groepen  te gaan zitten die aan sluit bij je doel groep zo kan je inhoud van je boek verspreiden. Stel er zit iemand tussen die het zo interessant vind wat jij schrijft, dat deze persoon in contact wil komen dan zal het verdomt handig zijn als je mail of website er in zet. Veel succes met het schrijven van je e-book.

Groetjes Angelique

 

4 reacties

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.