online

LinkedIn gebruiken als je blogt

LinkedIn gebruiken als blogt, dan laat jij zien dat jij waardevol bent.

LinkedIn gebruiken op de goede manier dan zul jij bereiken wat jij wilt bereiken. Namelijk dat je de interesse wenkt van je toekomstige werkgever. Waarom is dat belangrijk jij laat namelijk zien, wat jij in je mars heb. Want ja werkgevers houden, nu eenmaal van mensen die wat bijdragen bij de maatschappij. Als ik een ondernemer was, en jij weet niks over sociaal media. Wat is dan jouw toegevoegde waarde voor dat bedrijf? Juist ja.

Afbeeldingsresultaat voor linkedin gebruiken als je blogt

LinkedIn is een handige platform, ik hou er van je kan er zoveel mee. Het is meer zakelijker dan Twitter, want ja met Twitter leg je gewoon sneller contact. Bij linkedIn is het vooral zakelijk en netwerken, en laten zien wat je in huis heb.

Hoe gebruik je intensief linkedIn.

  • Blogs delen.
  • Actief zijn in groepen, vragen stellen en vacatures delen.
  •  Als blogger kun je laten zien dat jij creatief bent, jij houdt vol en je bent interessant voor de werkgever.
  • Je kan een website maken, bewerken, foto bewerkingsprogramma heb jij geen moeite mee. Webdesign, heb jij verstand van en dan nog sociaal media, jij hoe je hackers op afstand moet houden. Jij weet ook hoe je sales moet verkopen gewoon een ideale werknemer.
  • Out of the box denken, dat doe elke blogger.
  • Bloggen op linkedIn dat heb jij zo onder de knie, omdat jij verder bent dan de rest.
  • Afbeeldingsresultaat voor linkedin gebruiken als je blogt

Kortom een ideale werknemer die interessant is voor een werkgever, want een blogger die staat niet stil Maar die beweegt met de gedijen van de zee, snel en slim.

En als je een bedrijf annex blogger en coach zoekt, kijk dan bij ontmoet de bedrijfcoach.

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.