food

Health box voor de verwende vrouw

Health box is een box voor de verwende vrouw.

Deze box wordt elke twee maanden geleverd aan huis, met de beste voeding en verzorgingsproducten in een box. Je krijgt altijd de beste merken door de healthy experts samen gesteld. Je krijgt meer dan 75 procent korting op de winkel waarden is toch niet slecht toch. Deze box wordt gratis bij je thuis geleverd, deze leuke box kost je 34.95 per box, en je krijgt 6 boxen per jaar. Als je een abonnee neemt dan kost hij 34.95 , en wil je de box eerst uit testen dat kan dan kost hij 44.95 per box.

Verwen box voor de verwende vrouw de van healthy producten houdt.

Ik hou er wel van om een box te krijgen met elke keer een andere thema, de meeste boxen zijn wel verschillend. Maar ik hou ook wel van een gezonde box, met gezonden voeding en producten die goed zijn voor je huid. Tenslotte je huid de beste raadgever als het om voeding gaat, en verzorgingsproducten.

 

Link naar de healthy box. https://healthbox.nl 

Gr Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.