kinderen

Ha bijna weekend

Ha bijna weekend, dan gaan wij naar Delft, die stad bruist.

Duurzaam shoppen staat hoog boven aan mijn lijstje, fairtrade cadeautjes kopen. En lekker biologisch en puur eten: het kan allemaal in Delft want er komen steeds meer plekken er bij . Aan deze adressen hou ik nu een fijn gevoel over , want ja ik kom er vaak en ik hou van prachtige winkels en koffie tentjes.

Klieder gezellige kinderwinkel.

Met mooie assortiment van duurzame kinderkleding. En mooie houten speelgoed met een goed verhaal, je kunt er heerlijk koffie drinken. Terwijl je kindertjes aan het spelen zijn, echt een dagje voor mama en kind. Je kunt er biologisch eten met een bijhorende café.

Afbeeldingsresultaat voor klieder delft

Adres voorstraat  4 klieder Delft.

Kunst op de brug, want ja afval bestaat niet.

Is het motto van deze galerij annex winkel. In dit pittoreske brugwachtershuisje is originele recycle-kunst te zien en te koop.

Afbeeldingsresultaat voor kunstopdebrug delft

Link www.kunstopdeburg.nl

Second story is een toepasselijke naam voor een 2dehands boekenwinkeltje.

Al kun je in dit mini winkeltje ook spelletjes kopen, het ligt in het midden in het oude centrum.

Afbeeldingsresultaat voor secondstory delft

Ligt op de vrouwejuttenland 25 Delft.

Link www.secondstory.nl 

Hotelplataan blijven slapen in Delft.

Boek eens een kamer in het duurzame groene hotel, de plataan. Er word milieu vriendelijk gewerkt, en er staan fairtrade producten op het menu. Logeren met een goed gevoel, in het historisch hart van delft.

Afbeeldingsresultaat voor Hotelplataan delft

Link www.hotelplataan.nl

Wat ook echt een aanrader is kek dat is zo leuke koffie tentje annex huiskamer. Je kan daar ook hun spullen kopen , heerlijke honing met verrukkelijk vlierbloesem siroop er bij . En nog zoveel meer wat je kan kopen, ga er eens heen in de ochtend of in de na middag. Gezellig druk, ook een aanrader om met je kinderen te zitten.

Afbeeldingsresultaat voor kek delft

Afbeeldingsresultaat voor kek delft

Perfecte afsluiter van delft link http://kekdelft.nl

Groetjes Angelique

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.