ideeën,  inspiratie,  overige

Costa Rica paradijs op aarde

Hoi allemaal

Costa Rica paradijs op aarde dat bedoel ik ook letterlijk, wie van mooie natuur houd met mooie rotswatervallen  die is op hun plek in Costa Rica . Dit is een reis langs pareltjes die Costa Rica rijk is. Ingeklemd tussen de vulkanen Miravalles en Tenorio ligt het Tenorio nationale park met zijn helderblauwe rivier Celeste, watervallen en warmwaterbronnen. En de prachtige natuur met geweldig trek tochten om de jungle te bekijken van de andere kant.

De mooie blauwe vogel  het wildlife  and fauna  die je  alleen in Costa Rica vind

 Bron foto .www.snp.nl

Heerlijk zwemmen in de natuur alleen de waterval en de kletteren water op de achtergrond, en gelach van je kinderen wie wilt dit niet.

Bron foto www. reiscostarica.nl

Costa Rica   paradijs op aarde zo wil ik wel mijn vakantie door brengen  ,  je kan natuurlijk ook andere bezienswaardigheden bezoeken die de moeite waard zijn. Wat dacht je van de oversteek over het ravijn naar de andere kant.  en zie de weide wereld te gemoed. Is toch geweldig daar kan elke liefhebber mooie foto,s schieten om andere te laten zien.

Bron foto www.yaxareizen.nl

Voor meer info om te reizen naar Costa Rico zie links bij de foto,s

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.