boeken

Boeken houden van mensen

Iedereen heeft  boeken, meestal liggen ze op een boekenplank onder het stof.

Zonden vinden jullie niet, want ja die ene boek vind meestal een ander juist interessant. Waarom zal je die boeken  maar liggen op de plank, helemaal onder het stof . Als je bedenkt dat daar wel geld ligt, zal je die dan ook laten liggen onder het stof. Natuurlijk niet ben je gek! maar waarom dan die boeken dan wel.

 

Je kan ze natuurlijk ook gewoon verkopen ik doe dat ook .

Ik heb dat in het verleden gedaan en merkte dat de oudere boeken sneller verkocht werden , dan de nieuwere boeken. Als je toch  boeken heb liggen waar een ander wat aan zo kunnen hebben. Waarom verkoop je ze dan niet. En voor dat geld kan je weer iets leuks voor je zelf kopen of je doe het in een spaarpot. En aan einde van de maand ga je wat leuks mee doen, dat is het leukste wat er is.

Afbeeldingsresultaat voor boeken onder het stof

Als particulier verkoper bepaal jij  zelf je eigen prijs, want er zijn vier miljoen potentiële klanten die op jouw wachten. En jou zo interessant vinden, dat ze jouw boeken zo weg zullen zijn. Waar wachten jullie nog op, kom op maak een account aan bij https://www.bol.com/nl/verkopenviabol 

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.