Geen categorie

Blogpraat op Twitter

Een leuke manier om andere bloggers te ontmoeten is via blogpraat op Twitter.

Via blogpraat  kun je jouw  kennis delen met andere bloggers, op blogpraat. Elke maandag om 20,00 uur kun je zo aan schuiven bij #blogpraat op Twitter. Dit praat uurtje voor bloggers, is altijd interessant want meestal hebben ze een thema. Waar je op kan regeren of vragen stellen, er zitten veel mensen bij met heel veel kennis over bloggen. Dat wil jij als beginnende blogger, of ervaren blogger toch niet missen.

Afbeeldingsresultaat voor blogpraat

Want meer hoe jij er niet voor te doen of laten, en het is gratis.

Geweldig toch ik vind het wel een handig iets van Twitter, zo leer je weer van andere bloggers. Waar lopen zij tegen aan, en vooral wat ik handig vind. Je ontmoet weer erg leuke mensen waar je natuurlijk weer een band mee kan opbouwen.

Blogpraat is een maandelijkse Twitter chat voor en door bloggers. Het is begonnen door Elja Daae,  een bekende blogger met heel veel kennis over bloggen  en ondernemen. Immers is  het  een plek geworden waar iedereen, die met bloggen bezig is terecht kan. Je kunt er vragen stellen, meningen uitwisselen, tips & trucks uitdelen  maar ook meer conceptuele vraagstukken – alles komt aan bod.

Heel veel #blogpraat op Twitter, en wie weet kom er veel interessant voorbij.

Groetjes Angelique.

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.