inspiratie,  overige

Riviera maison koopjeshoek

Hoi allemaal

Riviera maison koopjeshoek  wie houd er niet van, dan is deze groep echt een aanrader om op Facebook te bezoeken. Het is bijna het zelfde als van  rivera maison tot action maar dan in koopjes vorm waar ik als liefhebber van hou. Leuke ideeën op doen , en zo mooie meubels scoren voor weinig. Wie van jullie houden van koopjes , en wie daar niet van houd zit te liegen .Riviera maison koopjeshoek.

Mooie accessoires in jullie vensterbank gezellig lichtje er bij, en zeker dat het nu herfst is word het nog gezellig in huis.

riviera maison koopjeshoek.

Mooie roze is niet lelijk en bij riviera maison is dit de nieuwe trend.

riviera maison koopjeshoek.

Dit staat toch mooi bij je voordeur ,zie mijn mooie deur.

riviera maison koopjeshoek.

Of je doet het in de wc heb je gelijk een riviera maison style.

Kortom een leuke groep en waar je als lief hebber van riviera maison life style echt aan je trekken komt, dan is deze koopjes hoek een aanrader voor iedereen.

Je eigen  wel aanmelden anders kom je niet in deze groep, extra info ik ben niet verantwoordelijke wat er in deze groepen word verkocht. Als je klachten heb kan kan je klacht richten aan de beheerders.

link :www.facebook.com/Riviera maisonkoopjeshoek

Groetjes Angelique

2 reacties

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge