Geen categorie

promoot je blog is goed voor je website

Bloggen kan een waardevolle bijdrage leveren aan je website het kan juist ervoor dat je meer zichtbaar wordt online.

Vaak is een blogpost de eerste indruk die iemand krijgt van jou of je bedrijf. Daarom doe jij juist je  best om waardevolle informatie te delen, om een ander iets te leren en waaruit tevens jouw expertise blijkt. Maar een  interessante blog schrijf je niet zomaar even, het vergt een goede voorbereiding. En na publicatie begint het promotiewerk. Gelukkig zijn er online gratis blogtools te vinden, die je kunnen helpen om dit proces wat gemakkelijker te maken.

Het begint bij het aanbrengen van structuur op je website.

Om structuur aan te brengen in je blog, kun je gebruikmaken van de AIDA methode .  Attention – Interest – Desire – Action’. Als je hier meer over wilt weten, kijk dan zeker hier. https://www.mindtools.com/pages/article/AIDA.htmIs erg interessant om door te lezen echt een aanrader.

Mensen lezen  niet op internet, maar scannen? Zorg er daarom voor dat je blog goed te scannen is. Dit kun je doen door korte paragrafen te schrijven en (veel!) schubkoppen, lijsten en afbeeldingen .

Tips .

1 Hou het kort en krachtig.

2 Zeg iets wat een ander nooit zal zeggen.

3 Herhaal de titel niet, wat ik te vaak doet niet doen.

4 Maak het interessant om te lezen.

5 Leg in 1 a 2 zinnen uit waar over je verhaal gaat.

6 Verwijs je bezoekers altijd naar andere website die hun kunnen helpen.

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

CommentLuv badge