Geen categorie

Advertentie voor je bedrijf

Maak het dan interessant om naar te kijken, want een aantrekkelijk advertentie trekt  nieuwe  klanten aan.

Afbeeldingsresultaat voor pexels images

Blijf flexibel maak creatief reclame zoek passie en inzet, trek niks aan van je Diploma’s maar ga opzoek. Naar je hobby’s gebruik medewerkers als bron, en vermijd klonen zoek de onhebbelijke. Neem buitenbeentjes aan en zoek de gepeste kijk naar de toehoorders.

Bezoek creatieve gemeenschappen.

Stel merkwaardige vragen door  te samen vieren zorg  je voor een beetje, anarchie in het bedrijf. Stimuleer de grappenmakers, deel de boel op en koester eerlijkheid en steun slechte ideeen. Mentor zijn is het alle belangrijkste als het om medewerkers gaat, behandel ze als volwassen mensen. En zorg ervoor dat de creativiteit naar boven komt, is door te praten  met de medewerkers waar ze goed in zijn.

Kortom de beste reclame voor je bedrijf, is wat jij uit draagt met je bedrijf. Koester dan je werknemers en behandel ze volwaardig mensen , dan zullen zich ook harder voor je lopen.

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

CommentLuv badge