Geen categorie,  ideeën,  online,  Tips

Leren via het internet

Hoi allemaal

Leren via het internet alles is letterlijk te leren het is zo gek niet te bedenken of het is er. Van tapdansen tot het bouwen van je eigen boeken kast. met een gezonde dosis leergierigheid en een goede internet verbinding is er veel mogelijk. Een expansievat laten vervangen dat klinkt als een duur klusje, maar via Google op hoe vervangen ik mijn expansievat. En er verschijnt een rij instructiefilmpjes met stappenplan, het mooie is iedereen kan het doen zo toegankelijk is het. Zelfs de beroeps klusser Dennis Mulder heeft er succes er mee, hij zette naar schatting 50 filmpjes online, in een ervan laat hij zien stap voor stap, hoe je iets in mekaar zet. Iets technisch begrijpelijk opschrijven is begrijpelijk  moeilijk, maar als je het online ziet dan is het een stuk makkelijk. Want je kan het beeld stil zetten en terug zetten naar het begin als je het niet meer begrijpt. leren via het internet is niet alleen leuk maar ook heel nuttig, en het is gratis. Van doem naar droom het kan allemaal via het internet, Vivienne  zette haar eerste penseelstreek op canvas. Met behulp van een schilder tutorial op YouTube  via de YouTube kanaal  van roby bear en van zacherfinet kun je leren schilderen kijk op www.schilderenenzo.nl  Ik vind het altijd leerzaam en interessant op op het internet staat, en ik leer heel veel overal is er antwoord ook op YouTube echt een aanrader. Ik leerde hoe kan je lichaamstaal ontcijferen , ik bedoel maar als je iets zoekt is het er. Maar hoe het ook maakt er staan altijd ideeën en ideeën zijn altijd gratis.

Leren via het internet.

Kortom als je iets weer leren staat het wel op het internet, je moet alleen maar even zoeken en het is er. Of kijk maar op YouTube en je vind de leukste filmpjes.

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.