product preview,  Test reviews

Beauty Lover box

Een heerlijke beauty box waar menige vrouw erg blij van wordt.

Net als andere vrouwen hou ik er van om mijn eigen eens te verwennen met een beauty box. Ik  heb deze box bestelt om eens uit te proberen welke leuke producten is zal ontvangen in mijn beauty box. Meestal zit er mooie producten en soms valt hij tegen. Al moet ik wel zeggen er zitten hele mooie producten die ik normaal niet zal kopen, dan is deze box een mooie aanvulling. Om eens uit te proberen wat voor producen er allemaal in zit.

Wat zit er in.

'S nachts gezichtsmasker.Californië klaproos & Quincy 2 toepassingen

Perfecte over-night gezicht masker.

Voor je schoonheidsslaap. Is deze buitengewone formule perfect hij smelt zodra deze op je huid wordt aangebracht. De volgende dag straalt de huid zichtbaar meer vitaliteit uit. Terwijl de doft, rijke textuur met regenererende kweepeer zachtjes de huid streelt, de zachte geur van De Californische papaver verleidt je naar het land van de dromen. Het effect kan nog worden versterkt door een verzachtende gezichtsmassage. Dan rest er nog maar één ding: in een ontspannen slaap vallen.

Genoeg voor twee toepassingen. Aanbrengen op de gereinigde huid, laten intrekken gedurende de nacht.

Hij kost in euro 2,55.

Aldo Mask revitalisatie en zorg voor de handen met perzik en zijde-eiwitten.

Aldo Mask revitalisatie en zorg voor de handen met perzik en zijde-eiwitten.

Gebruik: breng een dosis in beide handen aan en laat het absorberen. Twee applicaties inpakken.

Hij kost euro 2,75

 

Geweldige resultaten in slechts 10 minuten! Ontdek de effectiviteit van thee-infusies in deze schoonheidsmaskers voor gezicht, hals en ogen. Na tien minuten is de huid frisser en feller dankzij de exclusieve formules verrijkt met fyto-extracten en actieve ingrediënten.

deze masker kost euro 30. ik heb een mask.

 

Deze body wash ruikt echt lekker echt een aanrader. Hij kost euro 3,75

L.O.V The GALAXY Eyeshadow & Liner 540

L.O.V The GALAXY Eyeshadow & Liner 540 beschikt over een sterk gepigmenteerde crèmetextuur voor metallic-effecten en een trendy folie-look. Het draagcomfort is hoog en de oogshaduw heeft een minimale uitval. De zachte crèmetextuur combineert verfrissend water met glinsterende parelpigmenten, voor een prachtige ooglook.

Hij kost euro 9,95.

Olaz Hydraterende Crème Reisformaat Regenerist Whip

Olaz Regenerist Whip crème is een vederlichte, hydraterende anti-verouderingscrème voor effectieve versteviging en verminderde zichtbaarheid van rimpels. Het is een luchtige dagcrème die vloeibaar wordt op de huid, voor een snelle absorptie Hij kost euro 7,45.

Uiteraard  zit er nog meer producten in .

Ik heb deze box bestelt bij https://bluxbox.nl

Deze box was in de uitverkoop kijk even bij hun shop en bestel een box met korting.

Heel veel plezier met je box bestelling het is echt een aanrader. Ik heb er euro 12,95 voor betaalt.

Gr Angelique

 

 

 

 

Eén reactie

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.