online

Aandacht trekken online

Je heb maar vier seconden, ja echt maar vier seconden voor een eerste indruk.

Dat is niet lang als je bedenkt, om echt iets te lezen wat interessant is toch? het is slechts lang genoeg voor de eerste in druk. Het legt waarschijnlijk aan de kop, letter type of vormgeving. Daarom raad ik echt aan om een webdeveloper te vinden, die marketingcommunicatie  begrijpt. Maar hoe zorg je er nu voor dat de bezoekers blijven op je website, ook niet onbelangrijk toch? Stickiness is de technische. Betekend dat mensen op een website blijven plakken, als een gemiddelde bezoeker minder dan twee pagina’s bekijkt.

Afbeeldingsresultaat voor aandacht trekken online

Je site op de interesse van je bezoeker aanpassen dan.

Sorry, maar ik heb slecht nieuws. Klanten zijn niet geïnteresseerd in jouw. Ze zijn alleen maar geïnteresseerd in zichzelf. Wat heb jij er dan aan? Als de bezoeker zich vermaken, nuttige informatie vinden of aantrekkelijk producten en diensten aantreffen blijven ze op je site. Als ze hun interesse verliezen dan raak je ze kwijt zo simpel is het.

Maak een site-index.

Met een voorlopige site index verzamel je al ideeën op een plek. Is een degelijk overzicht en het is een makkelijk manier om de inhoud van je website. Te structureren en bij te werken, organiseer je site index strategie en zet belangrijke onderwerpen boven aan.

Wat is een goede domeinnaam.

1 Een naam die overeenkomt met je bedrijfsnaam en de naam van je dienst.

2 Een naam met een extensie aandacht bij je doelgroep. Is je werkgebied in Nederland zet er dan Nl er achter anders een com.

3 Gemakkelijk te verstaan op de radio of aan de telefoon.

4 Gemakkelijk te spellen, gebruik geen woorden uit een andere taal.

5 Gemakkelijk te typen, hoe langer url des te gemakkelijk een tikfout.

6 Gemakkelijk te lezen in gedrukte en internetadvertenties.

7 Gemakkelijk te lezen in een adresregel.

8 Gemakkelijk te onthouden, woorden zinnen zijn makkelijker te onthouden dan serie letters.

Veel succes met het zoeken van jullie juiste domeinnaam, ik weet er alles van om de juiste naam te kiezen.

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge