linkedin,  online,  Personal branding

wereld van linkedin

wereld van Linkedin.

Wereld van Linkedin is online sociaal network dat zich namelijk richt op vak mensen en professionals.

Wereld van LinkedIn het alle belangrijkste doel van LinkedIn, is om mensen laten gebruik maken van elkaars netwerk. Je kunt op relevante zakelijk informatie delen, je kunt hierop vervolgens je kennis, vaardigheden. Ervaring delen met je netwerk, LinkedIn is een makkelijk middel om in contact te treden met je doelgroep. En om je netwerk op de hoogte te houden, van de ontwikkelingen in jouw zoektocht naar een baan.

wereld van Linkedin.

Dus ideaal dus om je netwerk op te roepen om jouw te helpen, je moet met iemand gelinkt zijn om in contact te treden. Het zoeken en uitnodigen van je ambassadeurs op LinkedIn,is daarom een belangrijke iets. Dan je zien met wie ze nog meer Gelink zijn, zie je daar iemand bij die jou interesse is gewekt. Vraag daarom om een warme introductie, om te linken of vragen naar een warme introductie. Dat doe je natuurlijk met een persoonlijke tekst, en niet met een standaard tekst.

 

Belangrijke tips op een rijtje.

1 Maak een professionele LinkedIn pagina.

2 Wie zijn jouw ambassadeurs.

3 Zoek je ambassadeurs op LinkedIn en stuur deze persoon dan een persoonlijke bericht om connectie mee te maken.

4 Hoe de beslissers van de organisaties uit jouw 10 bedrijven waar je voor wilt werken.

5 Hoe heten beïnvloeden, en hoe kom je er mee in contact.

wereld van Linkedin.

6 Hoe heten de recruiters die je in je top 10 heb staan, zijn het interne of externe recruiters en welk bedrijf werken ze.

7 Hoe heten de mensen die het werk uitvoeren, wat je wilt doen.

8 Binnen welke netwerken zijn ze actief, ken je deze mensen die lid zijn.

9 Zijn ze lid van groepen die voor jouw interessant zou kunnen zijn.

10 Op welke manier kun je nog met ze in contact treden.

wereld van Linkedin.

wereld van Linkedin.

Deze beslissers en beinvloeders worden over het algemeen niet rechtstreeks benaderd, omdat ze het al druk genoeg hebben. Ze zijn zeer selectief, toch is het belangrijk te weten wie ze zijn. Je kunt ze immers zomaar tegen komen op een bijeenkomst, een van je ambassadeurs kan je meschien helpen om contact te leggen.

Groetjes Angelique

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.