inspiratie

Schilderij zoekt een galeriehouder

Schilderij zoekt een galeriehouder welke galeriehouder houdt van mooie schilderijen.

Want  deze schilderij zoekt namelijk een galeriehouder , zal toch zonden zijn om dit niet terug te zien in jouw galerie. Ik hou van mensen met inhoudt, en deze schilderij draag wat uit. Het is spannend, vernieuwend, met  kleur explosie echt een wow effect. In het echt zijn de kleuren nog mooier, ik heb de maker van deze schilderij ontmoet. Wat een mooie prachtige vrouw zo krachtig en zo sterk, hoe zij praat over haar schilderijen geweldig.

Als goed kijkt zie je er een ijsvogel er in, op een  prachtige rode bloem die staat op een mooie blauwe stok.

Afbeeldingsresultaat voor mardelestal

Prachtige abstract kunst.

Afbeeldingsresultaat voor mardelestal

Mooi kunst is niet lelijk, dit zal zo mooi staan in jullie gebouwen. Elke klant wat binnen komt in u bedrijf, zal met verwondering naar je schilderij kijken. Want deze schilderijen zijn in het echt nog veel mooier. Vind je het ook wat  voor aan je muur dan is het echt een aanrader om contact op te nemen met www.mardelestal.com  

Groetjes Angelique

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.