online,  sociaal media

Online influencers voor je bedrijf

Influencers zijn de beste reclame borden die een bedrijf kan maken maar ook breken.

 

Wat is nu een influencer, en wat is hun bereik.

Een influencer is eigenlijk een blogger zij word gezien als iemand met bovengemiddelde invloed heeft op het koopgedrag van de consument. De influencer vormt het centrale punt binnen influencer marketing, of bedrijf. Dit is een vorm van marketing waarbij marketingactiviteiten, worden ontplooid om deze vaak specifieke groep te bereiken. In tegenstelling tot het benaderen van de potentiële markt als geheel.

Klik op het plaatje voor meer info:

 

 

Motto: Life is short work somewhere awesome.

Wat leer je allemaal als je als online influencer gaat werken.

1 Onderhandelen.

Je verplaats je snel in je tegenpartij en soms moet je water bij de wijn doen om een compromi te sluiten. Maar bepaal wel hoever je wilt gaan, met alles komt een ander prijs.

2 No go om te blijven hangen in je project.

Waar je energie meer uit haalt, het kan goed zijn om iets af te sluiten voor dat je verder gaat.

3 Struggles.

Heel veel mensen denken dat je met een onderneming veel vrijheden heb, niets is minder waar je bent gauw 24/7 aan het werk. Het is gemakkelijker om de werkdag af te sluiten als je voor je een baas werkt.

4 Een handige app voor elke ondernemer.

Redbooth dit is een mega handige projectmanagementtool. Hier kun je per taak of documenten toevoegen, en bijhouden wat de status is en je kan chatten. Superhandig voor elke manager die te druk heb voor andere zaken.

Heb je wat aan deze tips laat het me dan weten.

Groetjes Angelique

 

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.