Geen categorie

Marktplaats voor fijnproevers

Zit jij tot je oren in de komkommers uit je moestuin?

Of maak jij handig gebruik van je komkommers om er heerlijke, pesto van te maken. Die anderen mensen maar eens moeten proeven? Op locafora kun je lokaal eten delen, kopen en verkopen. Een soort marktplaats voor je groentes, hoe perfect kan het dan wel niet zijn. Zo kan het gebeuren dat jij bijzondere lekker eten vers geoogste, en ambachtelijke producten tegen komt.

Fruit, Groenten, Bloemkool, Violet, Paars

Klik op het plaatje voor meer info.

 

Heerlijk eten uit de moestuin, zo vers.

Waarom zal je het niet delen, zo kan een ander persoon genieten van jouw groenten en fruit. Jij verdient er nog een zakcentje mee , en het is goed voor het mileu. Biedt je komkommers aan op de verste marktplaats die , fijnproever heet.

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.