sociaal media

Ben jij zichtbaar online

Ben jij zichtbaar online als ik je het zal vragen als een coach.

Heel veel mensen zullen ja zeggen, maar is dat wel zo? Zichtbaar zijn is dat iemand je verhaal leest. En weet ook meestal wat jij komt brengen, en vooral of interessant genoeg bent. Zichtbaarheid, kan je zoveel meer geven dan alleen maar zichtbaarheid. Het brengt jou kennis over bepaalde zaken, het brengt jou de kern van openheid en het brengt een brug naar de andere kant.

Wat zoek een werkgever niet.

Ik zoek veel afwisseling, in wat?

Ik ben enthousiast , waar ben jij enthousiast over?

Waar is hij wel naar opzoek .

Naar een werknemer met een specifiek talent, wat hij nog niet in zijn bedrijf heb rond lopen. Jou persoonlijkheid wie ben jij en wat breng je mee. Jou motivatie waarom krijg jij een kick van zijn bedrijf, en waarom reageer jij op die vacature. Een werkgever wil graag zo snel mogelijk iemand vinden, en dus leest hij liever direct wat je kwaliteit en vakgebied is en wat jij zoekt.

Stel jezelf  nu is  de vraag? Ik ben opzoek naar……

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.