Personal branding

Ben jij meester in je werk

Ben jij meester in je werk als ik het al vragen als coach? Natuurlijk zal iedereen zeggen maar is dat wel waar.

Meester zijn in je werk houdt in , dat jij weet waar jij voor staat. Dus kwaliteit leveren, klanten service op en top, oog hebben voor de eigen personeel.En weten wat je te bieden heb als bedrijf, daarom is het belangrijk om te weten ben jij meester in je werk.

Afbeeldingsresultaat voor talent management

Vertalen naar  de kern.

Wat kan ik?

Wat wil ik?

Wie ben ik?

En welke talenten bezit ik?

Als je dit duidelijk heb , kun je meester zijn in je werk en werk doen waar jij plezier aan beleeft. Heel veel mensen doen werk wat niet bij hun past, maar omdat het geld oplevert. Dan kun je ook nooit meester zijn in je werk, werken is plezier hebben wat je graag doet, dat je het jammer vind dat het al zo laat is.

Probeer dit nu eens , een gedachte-experiment: Stel je nu drie wereld delen voor, en in elk wereld deel beoefen jij komende jaar een baan. Waar jouw talenten en de behoeften van de werelddeel die mekaar  ontmoeten. Welke drie banen zou jij dan willen uitproberen?……

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

CommentLuv badge