app's,  lifestyle,  reizen

Tips voor een lowbudget vakantie

Op vakantie gaan is leuk! Dus waarom zal je het niet vaker doen?

Omdat misschien je portemonnee het niet toe laat? Ha dan heb ik nog wel  leuke tips voor de echte vakantie liefhebber, want je weet het ik hou nu een maal van lowbudget zo zuinig mogelijk. Heel de wereld rond voor zo  weinig mogelijk, en natuurlijk genieten dat staat zo heerlijk voorop.

Begin op marktplaats.

Wist je dat je naast goedkoop kamperspullen, verrekijkers en badpakken ook goedkope vliegtickets snelwegvignetten. En zelfs lastminutevakanties, op marktplaats kunt vinden?

Slapend rijk worden.

’s Nachts met de trein reizen is goedkoper dan over dag, zo betaal je rond de 120 euro voor een ticket naar Berlijn. En ’s Nachts slechts voor 68 euro, kijk dan op de ruime aanbod van de nachttreinen in Europa. www.nsinternational.nl 

Afbeeldingsresultaat voor lowbudget vakantie

Er zijn meer wegen naar Rome.

Kijk eens bij www.rome2trio.com  dan vind je elke route naar de stad, dorp en elke attractie ter wereld. Je ziet dan een overzicht hoeveel tijd en geld je kwijt bent, om op de plaats van bestemming te komen. Daarbij worden er verschillende mogelijkheden , aan gegeven om met de  auto, vliegtuig, en trein maar ook de nachtbus om mee te reiden. Soms leverend dat verrassende resultaten op, in Londen is het goedkoper om met zijn tweeën te reizen, dan aparte treinkaartjes te kopen.

Let op de extra verborgen kosten, de kleine lettertjes.

Boek je altijd iets online, let dan goed op de kleine lettertjes anders weet je niet wat uit eindelijk het totale bedrag wordt. Want je krijgt te maken met verschillende toeslagen, de boekingskosten en of de reisannuleringskosten, vink ze dan aan. Die kan je altijd uit vinken als je ze niet wilt, voor meer info kijk zeker hier, om te zien of je verborgen kosten betaal. www.vliegticketboekingskosten.nl 

Afbeeldingsresultaat voor lowbudget vakantie

Beste prijs, en flink besparen.

Er valt flink te besparen op je vliegticket, maar let wel op niet alle vliegtickets zijn even goed. Soms pakken ze niet alle aan biedingen mee, neem nu  de gratis app skyscanner is ideaal om snel en makkelijk en de goedkoopste vluchten te vinden. Heb je nog geen bestemming in je gedachten, gebruik de zoektool overal. Dan speurt de app alle landen af en elke vliegticketprijzen voor je af. De beste vliegticketdeals op internet vind je via www.paperflies.nl   deze site breng je op leuke ideeen, wil je bijvoorbeeld naar Pula in kroatie? zoek dan op de thema bijvoorbeeld safari.

Eenmaal andermaal verkocht.

Spannend vind je niet kopen op een veiling, want je weet nooit hoe hoog je vakantie prijs wordt.  Op www.vakantieveilingen.nl er staan per dag zo 6000 veilingen op. Ja zeg nu zelf wie houdt er nu niet  van een verassing, ik denk vele van u. Met zijn tweetjes op vakantie naar een zonnige bestemming, zonder dat je weet waar naar toe voor 320 euro dat noem ik vakantie vieren.

Last Minute voor een prikje.

www.tradeyourtrip.nl is de marktplaats voor last minute reizen die zelf onverhoopt niet kunnen. De kortingen lopen hoog op tot 70 % , je hoeft niet bang te zijn dat je kat in een bakje koopt. De aan geboden reizen worden altijd na gekeken, op echtheid en de verkoper dan word pas betaalt.

Lekker gezellig mee reiden met anderen.

Bestuurders met nog vrije zitplaatsen kunnen opzoek gaan naar passagiers, kijk dan zeker hier www.blablacar.nl . Jij betaalt alleen mee met de benzine, dus je bespaar zo nodig wat geld. De bestuurders worden beoordeelt door hun passagiers dan weet je gelijk wat je in je kuip hebt. Er worden uitsluiten ook ritten voor en met uitsluitend vrouwen aangeboden.

Vertrek je graag op dinsdag.

Dan zijn je tickets goedkoper wie op vrijdag, zaterdag, of zondag reist die zijn overal duurder uit dan als je op dinsdag reist.

Afbeeldingsresultaat voor lowbudget vakantie

Zelfde kamer, lagere prijs.

Hotelkamers in een hotel gaan voor verschillende tarieven rond, daarom is het beter om op de zelfde kamer te slapen om goedkoper uit te zijn. Zo kun je meerdaags verblijf al snel honderden euro’s besparen. Kijk maar eens bij de volgende links, prijsvergelijkingssites als www.hotelcombined.com en www.lookingforbooking.com  

Veel reis plezier, zal wel zeker lukken met mijn tips vindt je het goede tips geef dan een reactie.

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.