Geen categorie,  kinderen,  Lifecoaching,  Personal branding

Ogen zijn spiegels van je ziel

Hoi allemaal

 Ogen zijn spiegels van je ziel , als je iemand goed in de ogen kijkt ben je eigenlijk ook aan het spiegelen. Door iemand in de ogen te kijken probeer je eigenlijk iemands zijn karakter te lezen. Dit gaat eigenlijk onderbewust, en de een is er beter in dan de andere. Door in iemands ogen te kijken kijk je eigenlijk in iemands ziel, de ogen zijn echt de deuren van  iemands zijn ziel. Als er dus toch  iemand is die een ander  in zijn ogen kijkt en hij went zijn blik af. Kan dat door 3 dingen komen. Of deze persoon  heeft iets te verbergen, of deze persoon is erg verlegen dus te weinig zelf vertrouwen. Het kan ook gebeuren dat  hij  je aan het uitdagen is . Heeft deze persoon dak dan   iets verbergen, maar dat verschil is goed te zien als je weet waar je op moet letten. Heeft deze persoon iets te verbergen dan zal deze persoon  onrustig worden, en  totaal negeren. Blijf uit mijn buurt. Deze persoon zal je heel ontvallend proberen in de gaten te houden, of als hij je wil overbluffen toch wel nieuwsgierig van heeft ze mij door of  toch niet? Je kan  heel brutaal recht in iemand zijn ogen kijken, maar dat lijkt maar zo ,geen van deze personen kijkt je echt recht in je ogen aan. De brutale  onder ons kijken je  niet in je ogen al lijkt dit wel zo, maar op je neusbrug of iets in die richting.  Iemand die dus uit verlegenheid je niet durft  aan durft te kijken. Gaat vaak blozen,  of is al heel erg onzeker wat soms wel aangeboren is dus bepaald door de gene. Maar licht toch vaker aan de opvoeding, die is  dan te strak opgevoed of er is vaak tegen deze persoon gezegd.  “Laat maar dat kun jij toch niet”, of er is altijd op gevit als deze persoon  iets deed wat niet de eerste keer goed ging. Dus voor onhandig of dom versleten,Of heel angstig dat mag jij niet stel dat er iets gebeurt. Hier mee wil ik geen ouders aanvallen, die doen echt allemaal  naar eer en geweten hun best. Er is nu eenmaal geen een kind wat geboren word met een gebruiksaanwijzing. En de ouders kunnen alleen dat doorgeven, ze  (leren) kinderen  wat ze zelf hebben geleerd. Door je kinderen zo op te voeden, breng je wel een beschadiging aan  namelijk je ego je ik. Dus ga hier eens opletten dan krijg je van zelf steeds meer mensenkennis, wat toch wel erg handig is.

Ogen zijn spiegels van je ziel

Ogen zijn spiegels van je ziel.

Sommige mensen worden altijd bang, en zeker als ik kijkt ze worden nerveus of je kijken weg. maar dan weet ik al genoeg, ik let op je ogen op je lichaamstaal en hoe je spreekt. Ik test je gelijk even uit hoe jij reageer, ik heb wel eens gehad dat ik iemand aan keek of ik net een film aan het kijken was. Dat vind ik zelf nog het engste en af toe zie je veel meer wat je eigen wilden zien, en probeer dit is maar is om te buigen naar een positief iets. En soms denk ik hoe kan ik iemand bereiken, al kijk ik naar iemand zijn profiel ik zie zoveel meer dan jou. Kan jij er dan tegen als ik de waarheid vertelt, hoe ik er tegen aan kijkt. Maar soms kan het gebeuren dat ik erg dicht bij jouw komt, en soms kun jij er niet tegen. Maar dat is weer  leer punt voor jou, kan jij er mee om gaan als iemand in jouw ziel kijkt?

Wil je meer weten kijk dan hier. http://www.nieuwetijdskind.com/kijken-ogen-ziel 

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.