sociaal media

Contact leggen via Twitter

Contact leggen via Twitter, is het handigste wat je kunt doen.

Twitter werkt met tekst berichten van 140 tekens, het is  belangrijk om je content in 140 tekens neer te  zetten. In het begin zal je er moeite mee hebben, maar ervaring baard de kunst. Als je content plaats, maak er dan 140 tekens van om het interessant te houden. Het grote voordeel van Twitter is, je kan iedereen volgen, zonder dat je een verzoek hoeft in te dienen.

Afbeeldingsresultaat voor twitter voor je werk

Twitter is geschrikt voor snelle beslissers.

  • managers.
  • Directeuren.
  • Politici.
  • Contact leggen bij volle contacten, die interessant zijn en in je doelgroep zitten.
  • Laat je vooral niet mee voeren, voor je het weet kom je in ophef en dat wil je niet.

Afbeeldingsresultaat voor LinkedIn voor je werk

LinkedIn gebruiken als je blogt , kan heel waardevol zijn.

Waarom is dat waardevol, dan ben je ook zichtbaarder voor de werkgevers. Jij laat ook verders zien dat jij vol houdt, en daar houden werkgevers van. Je laat ook zien dat jij verstand heb van sociaal media, en nog belangrijker jij laat je skills zien van schrijven .

Wat is belangrijk bij LinkedIn.

Blogs delen van andere belangrijke mensen, of bloggers.

Als blogger kun je ook laten zien waar jij goed in bent, schrijven , sociaal media, marketing, sales, en verkoop.

Als je zal  bloggen op LinkedIn, kun je bedrijf een boost geven. Je kan dan maken van een wordpress helemaal overslaan, want LinkedIn heb namelijk puls. Dit is een platform waar je eigen blogs kan publiceren, die dan direct aan je profiel word gekoppeld.

Grote voordeel hier van is , je connecties krijgen bericht van je up-date die jij schrijft. Geen berichten meer in je tijdlijn maar echte meldingen, wanneer je een nieuwe connectie hebt. Ook kunnen mensen op LinkedIn je up-date, like en commentaar geven, en van af hun eigen LinkedIn profiel. Is gelijk ook een laagdrempelig manier om contact met je te maken zonder een connectie verzoek.

Meer weten over mij zie mijn profiel: https://nl.linkedin.com/in/angeliquegouweleeuw

Groetjes Angelique

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.