lifestyle,  online,  passief inkomen met internet.,  Vakantie

Werken als een backpacker.

Overleven op lokale baantjes is avontuurlijk, maar betekend meestal hardt werken.

Omdat je hardt moet werken voor weinig, waardoor sparen moeilijk wordt als je veel onderweg bent. In heel veel landen is het te duur om te leven, veel backpackers. Proberen daarom te rekken om lokaal te werken, en leven.

Woman in Black Tank Top and Black Backpack

Heb je speciale skills, zoals dive-master of outdoor instructor, dan kun je op veel plekken aan de slag.

Let op met dit soort klusjes je verdiend meestal de lokale valuta. Maar wanneer je werk doet voor expats, en andere toeristen of mensen die betalen in dollars. Dan kan het best wel snel oplopen, voor jouw. Denk dan aan Engelse les bij mensen thuis, kinderoppas, vertaal werk, een website of Facebookpagina opzetten op een simpele computer. En als je skills heb om mooie foto,s te maken verdien dan daar dan ook geld aan.

Baantje nodig in het buitenland, kijk dan hier www.globalsatwork.com 

Tips voor onder weg om geld te verdienen.

lokaal werk verrichten.

Workshop organiseren

E-coaching/skype consulten.

Internetwerk

Bloggen

Digitale producten

Een uniek idee

Passief inkomen generen.

Andere interessant link voor leven en werken als een backpacker. https://ikwilmeerreizen.nl 

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge