product preview

Product preview urbeats

Hoi allemaal

Product preview urbeats .

Prduct preview urbeats zijn de geweldigste oordoppen van dr .dre  , wij De hebben oordopjes gekregen om te reviewen.

Mijn zoon test ze uit omdat hij op het playstation 4 speelt, krachtige audio prestaties met diepe bas. Geen vervorming boven volumes. Inline microfoon en afstandsbediening voor telefoongesprekken, playback controle, Solideren een aantrekkelijk ontwerp. Als je daar niet zo’n fan van bent kun je dat natuurlijk ook veranderen door de equalizer aan te passen en op bijv. akoestisch te zetten is dat al veel minder. De verpakking ziet er al spectaculair uit, dus is echt een genot om de doos open te maken! De oortjes zelf zien er echt fantastisch uit, mooi ontwerp, mooi rode kabeltje. Valt dus lekker op, er zitten ook genoeg oor plug bij dus hij past in ieder oor.

Product preview urbeats.

De case is ook prima alleen jammer dat geen hard-case is.
De platte kabbel zou niet in de knoop moeten raken maar bij gebeurt het soms toch nog wel is. De controle op de kabel is echt een uitvinding voor mijn iPhone daar was het geluid ook echt geweldig, ik weet niet of het ook met Android werkt. Ieder geval, mijn zoon test de oordopjes uit op zijn playstation. Ja zelf daar kun je hem gebruiken, mijn zoon is te spreken over de mooie oordopjes, en het geluid. Hij kan zijn vriendjes nu beter horen dat had hij echt niet bij zijn oude oordopjes. Daar zat veel geruis op en op deze helemaal niet, hij vind wel als je ze langer in heb zitten dat het niet meer lekker gaat zitten.

Product preview urbeats.

Hij hebt ook gekeken valt de oordopjes niet uit je oor als je zult bukken, en inderdaad hij valt uit je oren is wel een min puntje. De oortjes isoleren echt verschrikkelijk goed, je hoort niks meer van de buiten wereld. Hij gebruikt ze nu elke dag want met deze oordopjes kun je ook namelijk praten en bellen want natuurlijk erg prettig is als je in game zit.

Product preview urbeats.

WP_20160615_011

Product preview urbeats.

WP_20160615_007

Inhoud van de doos, er zitten verschillende oordopjes bij een portemonnee en product beschrijving.

WP_20160615_009

Luxe doos die is heel mooi rood, zo luxe heb ik ze nooit gezien .

WP_20160616_001

Deze oordopje past  ook in de playstation  4 controle, dus oordopjes met verschillende functies. Echt een aanrader ook voor gamers .

Min puntje .

Dat ik kan bedenken is de prijs goed geluid kost  nu een maal geld!

Product preview urbeats.

Maar nu komt het leukste deel, je kunt namelijk mee doen met de win actie want je kan net zo setje winnen en word namelijk een voucher beschikbaar gesteld. Wat moet je hier voor doen en wat zijn de gestelde voorwaarde.

1 Vol me op www.twitter. com/HELLO4310  met een geldige email en je moet 18 jaar en ouder zijn.

2 Volg mijn website www.ik-ga-voor-inspiratie.nl 

3 Deel deze pagina zoveel mogelijk op Twitter en Facebook.

Om extra je kans te vergroten .

Volg www.gsmpunt.nl 

Achor : Heatset

Link: https://www.gsmpunt.nl/accessoires/headsets

Anchor: review

Link: https://blog.gsmpunt.nl/reviews

En like hun Facebook pagina ga naar . https://www.facebook.com/gsmpunt .

De win actie duurt een week dus  17 jullie tot en met 22 juni , en over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd veel succes met de win actie .

De winnaar is bekent Sonja van de Sande  Gefeliciteerd Geniet van je gewonne prijs.

 

Groetjes Angelique

 

 

 

Eén reactie

  • SONJA

    Ooooh wat een gave oordopjes. Ik wil wel graag voor mijn zoontje (of ik zelf) winnen. Die zijn wel fijn, want hier in huis houden ze niet van mijn muziek

    Ik ga proberen alles uit te voeren… moment geduld aub!

    En heel hard duimen!

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge