inspiratie

Meester zijn in je werk

Meester zijn in je werk is  doen waar jij goed in bent.

Soms is het gewoon heel simpel maar door de huidige omstandigheden, weet jij het gewoon niet meer. Daar kom nog bij kijken dat de arbeidsmarkt is verandert in de afgelopen 20 jaar. Het werk wat jij toen deed bestaat gewoon niet meer, of je word vervangen door een jong iemand. Maar als je nu werk ging doen waar jij goed in bent, maar eigenlijk heb laten versloffen. Zal jij er dan geld mee kunnen verdienen, helja ik denk het voor 100 % zeker van wel.

 

Gerelateerde afbeelding

Wat voor werk je ook doet, doe het dan wel goed.

Wat jij voor vanzelfsprekend vind, is voor een ander in interessant. Want ja door met de tijd weet jij niet meer wat belangrijk is, maar als jij nu goed is om je heen gaat  kijken wat zie jij dan? Heel veel talenten die niks doe, omdat er geen werk is.

Stel je maak schitterende schilderijen, maar dat staat langs je muur. Een ander vind ze geweldig, waarom zal je ze dan niet verkopen. Want ja zelf gemaakte kunst doen het goed op het web.

Tips van een blogger.

Maak een content kalander voor de komende weken.

Doe een experiment op het web, kijk wat er verkoopt en wat niet.

Schrijf over je schilderijen, welke  materialen, gebruik jij.

Stuur een tweet op Twitter met de vraag , wie heb tips voor de een beginnende blogger.

Ga nu eens na hoeveel je kan vertellen over je onderwerpen.

Extra tip.

Wie is doel groep, en wie wil jij bereiken met je webshop, maak het duidelijk met een routeboom 

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge