Eigenbaas

Shit Happens dat je op je bek gaat

I’m Not weird I’m limited edition ,eerst op je bek gaan en dan opkrabbelen.

Heel veel mensen vinden vaak dat succes op de ladder hetzelfde is als omhoog gaan. Blijkbaar is falen geen optie, maar zeker niet teleurstellend als je er maar wat van leert. Maar het ergste is nog als je door medemens er nog eens aan word aan ringend , weet je nog dat je tegen jezelf zij het gaat hem niet worden. Er zelf wat aan doen , snap je dat ik wel degelijk natuurlijk ga je een paar keer op je bek. Dat hoort er bij  maar om nu te zeggen wij doen het geweldig nauw nee!.

Afbeeldingsresultaat voor op je bek gaan en opstaan

Quote; Do not be awestruck by other people and, try to copy them . Nobody can be you as efficiently as you can.

Het moet dat menselijke struikelblok worden, want ja jij moet er zelf wel wat aan doen toch?

Veel mensen inclusief ikzelf hebben baat bij diepe gesprekken, met mensen die je begrijpt. Ik wil best praten is goed maar daarna niet lullen maar gewoon keihard poetsen. Aanpakken en met je handen in de stront hoe mijn vader dat zo heerlijk kon vertellen. Als hij een borreltje teveel op had, vaders hé.

Het is onvermijdelijk dat je te maken krijgt met pieken en dalen, dat noem ik keihard op je bek gaan en gewoon weer op staan. Niet alles word gelijk een succes, sommige ideeen probeer ik uit. En soms moet je gewoon wat uit testen wat ik natuurlijk graag doet. Misschien ontvalt me iemand, raak ik even uit balans maar dat geeft niet . Daar leer je van , vallen en weer opstaan.

Afbeeldingsresultaat voor op je bek gaan en opstaan

Wat heb jij nu echt nodig, heb je dat wel eens afgevraagd

Realiseer dan ieder geval dat je tijd nodig heb , om te bedenken wat  jij wilt . De ander snakt naar aandacht, dat lukt alleen als jezelf bent uit gerust anders kan je gewoon niks bij dragen.

Vink nu voor jezelf deze rijtje af.

1 Iets nieuws bedenken.

2 Wat er al is veranderen.

3 Kansen zien, die een ander niet zien.

4 Spelen met de bestaande concepten.

5 Durf te  veranderen, en spelen met anderen.

6 Van niets naar iets maken.

7 Nooit opgeven, ook als het zwaar word.

8 Nieuwsgierig zijn naar andere, durf vragen te stellen.

9 Tussen zwart en wit zit er altijd grijs.

Kortom durf nu eens buiten de kaders te denken, en  buiten je paden te treden. Dat doe ik zo vaak en ja ik ga vaak op mijn bakkes, maar daar leer je van.

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.