ideeën,  inspiratie,  Media,  overige,  Tips

fotograferen als een pro

Hoi allemaal

Fotograferen als een pro je komt wel een foto,s tegen die echt zo mooi en prachtig is gemaakt. Dat je denkt hoe doen ze dat, en zeg nu zelf een mooie foto is toch altijd leuk om te zien een mooie rooibosje die voor bij komt vliegen. En net op de gevoelige plaat word gezet, en jij die foto maakt en aan iedereen laat zien. Hoe geweldig is dat en af toe maak ik ook mooie foto,s waar je echt gaat van watertanden, en soms krijg je commentaar dat ze je foto niet mooie vinden. Doe vooral waar je plezier aan beleeft en maak foto,s die een ander nooit zo maken dan blijf je ook uniek. En foto die is gemaakt door een fotograaf die een passie heb voor fotograferen daar spat de passie van af. Die laten zien hoe mooi je een foto kan maken, en jij maak op dat moment een foto en je denkt ik vind hem niet mooi. Maar een ander wel wat doe jij dan laat je hem staan of je haal hem weg. Laat een reactie achter wat jij zal doen ,haal je hem weg of laat je hem staan zodat andere mensen naar je foto kan kijken.

Fotograferen als een pro.

AAa4s22

Een foto met ijs op de bomen en bergen met in het midden een torentje zo mooi en gaaf wit.

BBkgyGq

prachtige kleuren in de nacht.

BBn6Ihn

Mist van koude lucht over de warme lucht.

BBn6N6s

Mooie bliksem in de lucht met een mooie wolk.

CCeVJr

Aan de andere kant van de regenboog staat een pot met goud.

InstagramCapture_ae75a77e-ecaa-4f5e-a9f6-6751bb4fb07a

Dit is mijn foto hoe smakelijk zie dit er uit, ga je al watertanden.

Fotograferen als een pro.

InstagramCapture_bd954ead-c07e-4f1a-b94f-f1dc98c3c548

Mijn grapefruit zo mooi rood en heerlijk sappig en zo verrukkelijk.

InstagramCapture_1b6ffacc-0078-45bc-9d91-ab05979e9811

Mijn kikkererwten snack en af en toe maak je foto,s die gewoon verrukkelijk is om naar te kijken, welke foto vinden jullie mooi geef je mening hier onder.

Groetjes Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.