Geen categorie

De nieuwste beautybox

De nieuwste mystery box met beauty producten die koop je gewoon bij bol.

Ja je hoort het goed bij onze grootte bol.com kan je tegenwoordig mooie beauty pakken kopen. Wie had dat ooit gedacht, ze hebben verschillende pakketten voor ieder wat wils. Van valentijn tot Moederdag, iedereen komt aan zijn trekken zelfs de beauty lover.

Ben jij net als ik ook zo dol op verrassingen? Dan is deze Make-up Mystery box echt iets voor jou. Deze gave box gevuld met luxe make-up en beauty producten is echt wat voor jou. Is echt een cadeautje om binnen te krijgen.
En Super leuk om cadeau te geven, elke  box is gevuld met minimaal 7 fullsize producten met bekende merk namen.
Hiervoor betaal je een stuk minder dan wanneer je deze los zal kopen.

Je bestelt de Make-up Mystery box t.w.v. 100,00 nu voor slechts 28,00. OP=OP!

www.bol.com

Bubbls is de nieuwste beauty box.

Bubbls is ontstaan van uit een passie voor mooie nieuwe merken, die nog niet zo bekend zijn op de grootte markt. Maar wel mooie merken opgeleverd, waar echte beauty lover echt eens moet bestellen. Bubbls brengt vier keer per jaar een cadeaubox uit, die per seizoen met 10 fullsize producten van hele mooie merken in je box komt brengen. Deze box bestaat vooral uit Beauty en lifestyle producten echt een must have voor de stoere vrouw.

De waarde van de producten is totaal 100 euro en hij kost 47,50 als je hem eenmalig koopt. Neem je nu een abonnement dan ontvang je liefs voor alle 4 boxen  20% korting! Bovendien ontvang je als nieuwe abonnee je eerste box met een extra product. Na afloop van de 4 boxen loop je abonnement af.

www.Bubbls.nl

Veel plezier met deze leuke boxen, en wie weet ben jij wel verrast.

Gr Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.