Blog zero waste home

Zero waste bodylotion

Jouw eigen zero waste bodylotion die maak je gewoon helemaal zelf, met je eigen geur.

Waarom producten kopen als je het gewoon zelf kan maken. Wij kopen maar af eigenlijk is het gewoon heel simpel, want als je op je bodylotion kijkt. Zie je gelijk al was voor chemische goedje in je lotion zit, en dat smeer je elke dag op je huid. Daarom maak ik altijd mijn eigen lotion, ene keer heerlijk fris en de andere keer ruikt hij naar rozen. Ik heb voor jullie een receptje die lekker zero waste is, en waar geen plastic aan te pas komt. Goed voor het mileu en heerlijk voor je lichaam omdat deze lotion je huid namelijk voed.

Body lotion.

Wat heb je nodig voor dit recept.

2 Eetlepels kokosboter.

2 Eetlepels amandel olie.

2 Eetlepels sheaboter.

1 Potje van glas met een deksel.

5 Druppels oranje bloesem etherische-olie of andere geur die jij heerlijk vind.

Smelt alles  {behalve de etherische olie} in een glazen bol boven op een pan met water, roer alles door met een houten lepel. Doe het over in een kom en doe daarna de etherische olie erbij en roer goed door. Zet nu de kom in de koelkast zo 20 min en haal daarna hem er uit. Gebruik nu een mixer om alles tot een slagroom substantie te krijgen, en spatel dit over in een glazen potje met deksel.

Zo maak je eigen heerlijk body lotion die goed is voor huid en je ruikt nog heerlijk ook nog.

Gr Angelique

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.