ideeën,  inspiratie,  lifestyle

Rivièra Maison tot Action

Riviera maison tot Action .

Die doet het goed ,en zeg nu zelf het is natuurlijk ook een mooi stijl om je huis in deze, stijl te stijlen. Af toe kom ik wat tegen wat zo leuk is dat ik er over na ga denken hoe kan ik mijn huis zo inrichten dat ik er blij van word. Want ik hou nu een maal van een een rustig huis zonder die poespas er in , hoe drukker mijn huis hoe onrustiger ik word. Herkenbaar richt je huis dan rustig in met een eyecatcher op de wand en verder rustig houden met je meubels.

 

Mijn meubels zijn wit en clean, mijn muren zijn ook wit en mijn meubels met manden zijn van riet.

Een mooie combinatie zal ik maar zeggen. Wat is nu rivera masion wat voor stijl is het nauw ,sommigen noemen het de landelijke stijl en anderen de brocante stijl. En anderen noemen de Riviera Maison stijl vrouwelijk. Riviera Maison is in de afgelopen jaren zo populair geworden in zowel binnen- als buitenland, dat Riviera Maison eigenlijk een stijl op zich is. Het is een begrip geworden in de meubel- en interieurwereld. De Riviera maision stijl is te omschrijven met kernwoorden als stijlvol, warm en persoonlijk.Ben jij ook zo gek op de Riviera Maison stijl? En heb jij de Riviera Maison stijl ook toegepast bij jou thuis laat dan een reactie achter op deze pagina dan kan ook anderen zien hoe hoe jullie het toepassen in jullie mooie interieur.

Riviera maison tot Action.

Dit zal er zo maar bij kunnen passen kijk bij deze link:http://www.clayre-eef.nl

 

Deze interieur stijl pas er ook bij warm en Gezellig klik bij deze link :http://www.boulevard40.nl/shops/bij-juultje

Riviera maison tot Action.

maak een bankje van sloop houd en maak zelf je kussens en je heb een leuk geheel, Nog meer inspiratie klik dan hier: www.welke.nl 

Poppenhuisje op je tafel gezellig en erg leuk die kan ja natuurlijk zelf maken of gewoon kopen. Klik dan hier voor nog meer inspiratie:https://www.pinterest.com/acwalabama7/doll-houses

leuk en gaaf te gelijk echt een prullenbak waar menige vrouw blij van wordt, wil je nog meer inspiratie klik dan hier: www.facebook.com  en zoek naar deze groep Riviera maison koopjeshoek

Ga naar www.facebook.com en zoek naar knus in huis riviera maison tot action

Veel sussen met inrichten en geef je menig wat jullie er van vinden.

Groetjes Angelique

 

 

 

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.