food

Ontstekingsremmende Maleise drank.

Een lekkere drank die je helpt bij ontstekingen in je lichaam .

Deze thee recept komt uit Maleise , het word veel gebruik als je koorts of griep heb. Het zal je lichaam helpen om de bacteriën te verwijderen uit je lichaam. Soms kan het helpen , om ook meer op je voeding te letten. Eet je wel genoeg groenten of fruit omdat deze juist jouw lichaam helpen te beschermen.

 

Afbeeldingsresultaat voor Ontstekingsremmende Maleise drank.

Wat heb je nodig voor deze ontstekende drank.

112 gram gedroogde geelwortel.

28 gram gedroogde gember.

halve tl peper.of minder naar smaak.

140 gram bruine suiker.

25 gram zwarte theeblaadjes.

Zet nu een thee van de ingrediënten, en doe het over in een pot wat je af kan dekken.  Zodra je naar bed gaat maak je de thee, en drink hem op. De volgende dag voel je gelijk een stuk beter , en herhaal het een week .na die week ben je weer beter, heel veel succes met het maken van deze thee.

Meer heelijke recepten uit Maleise; http://www.mytaste.nl/z/maleise.html 

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.