kinderen,  Vakantie

Aan de zeeuwse kust

Aan de zeeuwse kust, tot aan 6 leukste strant tenten.

Een fijne plek om neer te strijken aan een riante strand, lekker eten en relaxte sfeer en perfecte bedinging wie wil dat niet. Liefst nog kindvriendelijk, die bestaan  echt dus daarom voor jullie de 6  leukste strand tentjes. Met de kindvriendelijk   vriendelijkste uitjes  voor aan het strand.

Afbeeldingsresultaat voor Cadzand

1 Cadzand waan je , je in een beetje België aan de Zeeuwse kust. Met een snufje flair van de zuiderburen, en dan vergeten we zowat het goddelijk eten. Cadzand koken ze de sterren uit de hemel voor jouw geweldig toch.

Moio lekker en sportief.

Cadzand-bad is bekend van restaurant pure c van sterren kok Sergio Herman. Lekker maar peper duur, bij Moio Beach zit je aan het zelfde strand, in een fris wit interieur met eveneens subliem eten. Van lekkere happen bruchette, tot vegetarische bitterballen, en wie van kokkels en chique hamburgers houd die is bij moio aan het goede adres. Wat extra leuk maakt is de aanbod van strand sporten, suppen, Beach golf, skim boarden en branding- kajakken. Link www.moio.nl

Corazon liefde voor natuur.

Aan de voet van de Browersdam, die Goeree-Overflakkee en schouwen-duivenland verbindt, ligt Corazon Beach. Het oude paviljoen zo werden de oude balken , nieuwe tafels gemaakt en alle kunststof materialen werden vervangen voor duurzame materialen. Ook het vlees is duurzaam het vlees komt van de koeien van vleesboerderij Boot ,of kippenboerderij Tante door. Link www.corazonbeach.nl

Afbeeldingsresultaat voor Corazon Beach

Zeeuws zand met een snufje flair van Belgisch flair.

Domburg is de oudste badplaats van zeeland, vanaf 1833 werden hier de eerst badkuren aangeboden. Koningen, prinsessen en andere edelieden uit de hele wereld, lieten zich door artsen behandelen met genezende zeebaden. Nog altijd heeft Domburg grandeur , daarom is het zo heerlijks strandoord.

Afbeeldingsresultaat voor Domburg is de oudste badplaats van zeeland

 Oase vis, vis, vis en zon.

Oase onderging een jaar geleden een enorme recycling, van donkerbruin naar nature en wit, rustig en sereen en is net of je in een Japans zen oord ben beland. Wat eet je hier vis, krabben, kokkels, jakobsschelpen en nog veel meer lekkers. En voor de kinderen is er pannenkoeken, een gezellig speelhoek kijk voor meer info bij; www.oasedomburg.nl

Strand90 bits& bubbels.

Bij strand90 zit het hout goed in de lak, ook het interieur is strak en wit. Buiten liggen de gekleurde loungekussens er uitnodigende op de banken. Fish & Chips zeetong en heel veel champagne helpen hier de zomer door. www. Strand90.nl

Afbeeldingsresultaat voor strand90

Heel veel plezier gewenst, met jullie dag je uit.

Groetjes Angelique

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.