Nieuw hier kijk dan bij de blogger gids.

Blogger gids met in houd over coachen, bloggen, ondernemen.

Jij denkt erover na om een blog te starten? Of je begon vol enthousiast aan een weblog, maar je bent achteraf gezien niet zo tevreden over het opzet ervan. Je startte een blog maar het aantal bezoekers valt behoorlijk tegen? En dan is deze blogger gids een leidraad om jouw te helpen.

Deze pagina bevat artikelen over zowat alle aspecten die een cruciale rol spelen bij het opzetten van een “succesvol en kwalitatief” blog. Gaandeweg van het voorafgaandelijk denkproces tot en met de promotie van je weblog. Alles in min of meer chronologische volgorde. Dit is zowat het beste dat ik je op het gebied van “de betere blogtips” kan meegeven. Moge één en ander voor jou een bron van inspiratie zijn! Soms deel ik andere artikelen of door verwijzingen naar andere leuke blogs.

Inhoud.

Maak je eigen website.
Hoe maak je eigen wordpress website.
Je niche vinden voor je website.
Hoe krijg ik meer bezoekers op mijn website.
Hoe kan je met bloggen geld verdienen.
Hoe promoot je zelf op sociaal media.
7 tips voor startende bloggers.

Je nieuwe blog opzetten.

Gratis blog starten met Blogger.
Blogger of WordPress? welke platform.
Goede webhosting voor je blog, justhost
Van Blogger naar WordPress in 2 minuten.
WordPress plugins kiezen en  welke

Waar gaat je blog over.

Beste  keuze voor je blogtheme (-lay-out).
Waar gaat jouw blog over.
Is je blog een marktplaats of een personlijke blog.

Hoe trek je meer bezoekers naar je website.

Maak kenis met je klanten.
9 tips voor meer reacties op je blog.
Meer bezoekers naar je blog met Twitter!
Blogs delen via social media is een kunst, maar niet moeilijk.
Een winactie organiseren voor je blog?
Gastbloggen waarom zal je dat doen?

Heel veel plezier op mijn blog.

Groetjes Angelique